””
””
””
””

Oyun Hakkında

Metin2Mester Türkiye Dünyasına Hoşgeldin!

Metin2Mester, on binden fazla kayıtlı oyuncu ile Oynanan Türkiye deki Yazılımı Geliştirilmiş Metin2 Tabanlı Free MMORPG online oyunudur!

Web sayfasındaki kayıttan sonra, oyuna başlamak için oyundan (yaklaşık 1 GB) indirmeniz gerekecek ve oyuna başlayacaksınız!

Oyuna katılmak için, kaydettiğiniz sunucudan giriş yapmanız gerekiyor! Sunucu listesinin yanındaki kanal listesini (CH) görebilirsiniz! Genellikle en çok oyuncu CH1'de bulunur!

Oyuna dahil olabilmek için, resmi siteden hesap oluşturabilir yada Oyunu kurduktan sonra Giriş ekranında hesap açabilirsiniz.

Bundan sonra bir karakter seçebilirsiniz! Erkek veya kadın olabilirsiniz ve 4 sınıftan (Şovalye, Rahip, Ninja veya Ezra) olarak seçim yapabilirsiniz!

Yeni bir karakter oluşturursanız, 1. seviye başlayacaktır. 250.seviyede son bulacaktır.

Oyunun Temel Kılavuzu

Kayıttan sonra ve karakter yaratmadan önce yaşamak istediğiniz bir hanedanlık seçebilirsiniz! Metin2Mester dünyasında 3 hanedanlık var! Girişten sonra, karakteriniz imparatorluğunuzun ana kentinde olacak! Bu şehirde bazı NPC'yi (tüccar, muhafızlar vs., bunlar Non-Player Karakterleri) görebilir, paranız varsa (Mester Parası) ya da ödül için görev verebilecek olsalar onlardan ekipman ve diğer malları satın alabilirsiniz. İlk görevde, şehirdeki canavarları öldürmek zorundasın! Her canavar, deneyim puanı, para ve toplayabileceğiniz bazı eşyalar verir! Böylece seviyenizi ve zenginlik seviyenizi artırabilirsiniz! Seviye 5'den becerileri de kullanabilirsiniz! Becerileri kendi şehrinizdeki Öğretmenlerden öğrenebilirsiniz!

Oyun karmaşık, ancak basit! Canavarları öldür, karakterini güçlendir, para ve eşyalar toplayın, ittifak oluşturun ve diğer oyuncularla sohbet edin!

Oyunun Hikayesi & Geçmişi

Uzun zaman önce bütün kıta bir olarak birleştirildi. İnsanlar hanedanlıktaki Cetvelleriyle birlikte çalışarak barış içinde yaşıyorlardı. Ama bir gün Ejder Tanrılar birbirleriyle savaşa girdi. Savaş çok korkutucu, coğrafi olarak tüm kıtayı değiştirdi ve hava mülkleri, insanlar ve hayvanlar Savaşın bir yan etkisi olan Kara Büyü'den etkilenmişti. Bunlar yıkıcı ve korkunç mutasyona uğramış canlılara ve canavarlara dönüştüler. Birçok kişi ölümcül hastalıklar yüzünden öldüler, ancak kıtanın lanetli kısımlarını ölü yürürken dolaşmaya döndüler. Kaosun neden olduğu tikaret, barış içinde yaşayan insanları üç parçaya bölünmüş ve kıtalara dışa dönmüş ve düşman haline getirmişti.

Üç hanedanlık doğdu:

1. Rasan Hanedanlığı:

Rasan Hanedanlığı, kıtanın doğusundadır. Bu hanedanlık askeri güç üzerine kuruldu ve nüfus agresif ve militantı. Rasan Hanedanlığınun lideri, son imparatorun oğlu Ee-Ryoong'dur. Eski imparatorluğun savaş yoluyla yeniden birleşebileceğine inanıyor.

Dragon Gods Savaşı'nın etkileri veya yan etkileri hakkında korkular resmen göz ardı edilir. Ancak gizlice Ee-Ryoong Kara Büyü'in ölümcül gücünü askeri amaçlarla kullanmanın bir yolunu bulmaya çalışıyor.

2. Teven Hanedanlığı

Teven Hanedanlığı, kıtanın güney kesiminde yer almaktadır. Nüfusun ana faaliyeti ticarettir. Eski imparatorluğun Yoon-Yoing tarafından dağılmasından sonra açılan doğuyla ticaret hızla karlı bir düzenleme haline geldi. Teven batı imparatorluğu ile çatışmalara ve ticaret yoluna tehlikeli olabilir. Kara Büyü'in yarattığı tehdidi gördüklerinde tüccarlar kendilerini silahlandırdı..

Amaçları Batı saldırılarına karşı kendilerini savunmak, ticaret yolunu tekrar açmak ve imparatorluğun İmparatoru altında bir araya getirmektir.

3. Solon Hanedanlığı:

Solon Hanedanlığı, kıtanın batı kesiminde yer almaktadır. Teokratik bir hanedanlıktır ve manevi lideri tarafından kontrol edilmektedir. Eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kuruldu. Yoon'un karısı devasa büyülü güçlere sahipti ve Dragon Tanrılar Savaşı'nın yan etkisini keşfetti ve onu tutma mücadelesinde onu destekledi. Birkaç kez Kara Büyü'e karşı önlemlerin başlatılmasını önerdi, ancak her zaman göz ardı edildi. Böylece, arkadaşlığını eski hanedanlığa karşı isyan etti. Eski imparatorluğun parçalanmasından sonra Solon hala Doğu ve Güney hanedanlıklarıyla açık savaşta.

Amaç, tüm kıtanın kontrolünü ele geçirmek ve Kara Büyü'in yayılmasını durdurmaktır.

Rahip & Rahibe'yi, hızlı yetenekli bir Ninja, korkusuz bir Şovalye'yı veya Ezra'yı kullanarak Kara Büyü'i kullanarak elit olun. Hanedanlığınıza hizmet edin! Kötü varlığı yok et, görevleri tamamla. Ejderha Tanrıları seninle olsun dileyelim!

Metin2Mester Türkiye

””
””
background_image

© 2010-2018 Laniatus Forsey Invest and Trade Ltd. M2M is a registered trademark of Forsey Invest and Trade Ltd - Imprint

Temsilci Seçin